Верифікований профіль
1
Рік досвіду
1
Рік на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
11
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
8032
Останній візит на сайт
сьогодні

Продаж будинків (6)

  • Level Group
    370 000 $
    1 423 $/м²

    Старокиївська вул.

    260 / 83 / 70 м²
    2 поверхи
    12 сот
    4 кімнати
    2025 рік побудови
    5 днів тому
    Продаж будинку Premium класу в стилі High-tech з виходом до води Кооператив "Роздолля" (між річками Козинка та Дніпро) с. Козин Обухівський р-н Київська обл. вул. Старокиївська Площа *загальна 260 м2; *житлова 83,2 м2; *кухня-вітальня 70,3 м2; Будинок двоповерховий 1 поверх: *кухня-вітальня; *майстер-спальня; *2 гардеробні кімнати; *роздільний санвузол; *побутова кімната; *топочна. 2 поверх: *дві майстер-спальні; *два санвузли; *дві гардеробні кімнати. Площа ділянки 12 соток, є можливість придбати 30 соток землі (490 000 $). Фундамент: Т-образний стрічковий моноліт. Стіни: повнотіла цегла, утеплення 150 мм мінеральної вати. Фасад: клінкерна цегла, дерево, композит. Покрівля: плоска, П...
    Рієлтор
  • Level Group
    260 000 $
    1 444 $/м²

    Лугова вул.

    180 / 80 / 40 м²
    2 поверхи
    8 сот
    3 кімнати
    2022 рік побудови
    5 днів тому
    Продаж будинку Premium класу в стилі High-tech с. Козин Обухівський р-н Київська обл. вул. Лугова Площа *загальна 180 м2; *житлова 80 м2; *кухня-вітальня 40 м2; Будинок двоповерховий 1 поверх: *кухня-вітальня з виходом на терасу; *кабінет; *санвузол; *хол; *передпокій; 2 поверх: *майстер-спальня; *два санвузли; *2 кімнати; *гардеробна кімната. Площа ділянки 8,5 соток.Територія огороджена парканом, паркомісце на 4-5 авто, викладена тротуарна плитка, автополив, висаджені декоративні дерева. Комунікації: - Електрика 15 кВт 3 фази - Септик - Скважина - Тепловий насос - Електрокотел. Запрошуємо на перегляд.
    Рієлтор
  • Level Group
    550 000 $
    2 037 $/м²

    Лугова вул.

    270 / 100 / 50 м²
    2 поверхи
    9 сот
    4 кімнати
    5 днів тому
    Продаж будинку Козин Продається готовий будинок з виходом на озеро, що розташований у мальовничій частині смт. Козин в закритому кооперативі. Продумане планування та затишне розташування поруч із лісом,річкою та озерами. Територія вимощена бруківкою; Рулоний газон та система автополиву; Паркан по периметру; Гараж на 2 авто; Вікна та вхідні двері; Сантехніка; Основні характеристики: *Загальна площа: 270 кв.м; *Ділянка: 9соток; Паркінг: на 3 авто; Матеріал стін: керамоблок; Вікна: алюмінієві розсувні; Перекриття:моноліт. Планування включає: *Кухня-вітальня з виходом на криту терасу; *4 Кімнати; *3 Санвузли; *2 Гардероби; *Котельня; *Гараж на 2 авто; *Технічне приміщення; Експлуа...
    Рієлтор
  • Level Group
    264 000 $
    1 975 $/м²

    Шевченка вул.

    Відеотур КМ NAVY Village
    134 / 50 / 46 м²
    1 поверх
    7 сот
    3 кімнати
    2025 рік побудови
    5 днів тому
    Продаж одноповерхового будинку з ремонтом Хотянівка / КМ Міжріччя Friends town вул. Абрикосова Вашій увазі пропонується повністю автономний сучасний будинок з газом, сонячними панелями на 10 кВт, власною скважиною глибиною 65 м, септиком з переливом на 9 м3. Площа *загальна 133,7 м2; *житлова 50,1 м2; *кухня-вітальня 46 м2; Ділянка 7 соток, повністю огороджена парканом та оснащена автоматичними воротами і відео спостереженням. Будинок складається з трьох окремих кімнат, кухні-вітальні, двох сумісних санвузлів, гардеробної кімнати, підсобки (місце для газового котла, інвертора, фільтрів на воду). Зкухні-вітальні є вихід на задню частину двору, де Ви зможете відпочивати з родиною. Тепла пі...
    Рієлтор
  • Level Group
    650 000 $
    2 031 $/м²

    Гоголя вул.

    БЕЗ КОМІСІЇ єОселя єВідновлення Парк Мужеловський
    320 / 70 / 50 м²
    3 поверхи
    4 сот
    4 кімнати
    2021 рік побудови
    5 днів тому
    Без % Продаж 3-поверхового будинку місто Ірпінь КМ Oak Grove Town Вашій увазі пропонується ексклюзивний цегляний будинок, побудований з найякісніших імпортних матеріалів, знаходиться на 4 сотках землі серед соснового лісу та співу солов'їв. Планування: *перший поверх: вхідна зона, гардеробна кімната, суміщена з пральною кімнатою, кабінет, гостьовий санвузол, кухня-вітальня з виходом на терасу з BBQ-зоною; *другий поверх: майстер-спальня з власним санвузлом та гардеробною кімнатою, дитяча кімната, гостьова кімната, сумісний санвузол; *третій поверх: власний кінотеатр з кухонною зоною, великий кабінет. Будинок укомплектований всією необхідною для повноцінного життя побутовою технікою прові...
    Рієлтор
  • Level Group
    234 300 $
    1 506 $/м²

    Садова вул.

    156 / 47 / 51 м²
    1 поверх
    9 сот
    3 кімнати
    2026 рік побудови
    5 днів тому
    Продаж одноповерхового будинку / Хотянівка / Міжріччя Friends town вул. Садова Площа *загальна 155,6 м2; *житлова 46,6 м2; *кухня-вітальня 51 м2. Площа ділянки 9,1 соток. Можна дозамовити ремонт. Є багато варіантів будинків в даній локації з можливістю розтермінування.
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Як верифікуватись через Дію?
Верифікація Дія відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки: